Taşıma ve kaldırma ekipmanları, mermer levha, blok ve inşaat sektöründe kullanılan ağır taşların bir yerden bir yere taşınması için tasarlanmış  güvenli ve kolay kurulum ile mermer ve granit sektörüne hizmet etmektedir.

Doğaltaş sektörünün en önemli kolu olan Mermer & Granit atölyeleri, fabrikaları ve ocakları güvenlik konusunun en önemli olduğu alanlardandır. Özellikle Mermer & Granit levha ve blokların sektöre uygun kapma, kaldırma ve taşıma aparat ve ekipmanları ile bir yerden bir yere taşınması önemlidir. İnşaat sektöründe de güvenlik önemli bir konu olduğu için taşıma ve kaldırma ekipmanlarının kalitesi ve kullanım kolaylığı, ürün seçiminde önemli bir etkendir.

Mermer & Granit levha ve blok taşlarının otomatik bir şekilde kaldırılıp yine otomatik olarak raflara veya kamyon, konteyner, tır gibi taşıma arabalarına yerleştirilmesi mümkündür. Kapma, kaldırma ve taşıma ekipmanlarımızın kaydırma yapmaması önemli bir özelliğidir. Blokların ağırlığına göre veya levhaların kalınlığına göre çeşitlilik gösteren güvenli ve kolay kullanımı olan taşıma ve kaldırma ekipmanları taşlarınıza zarar vermeden güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Güvenliği ön planda tutularak tasarlanan aparat ve ekipmanlarımızı kullanıcıların güvenle çok kolay olarak ürünlerimizi kullanmaları mümkündür. İşçi yaralanmaları ve mermer blok ve levhaların hasar riskini en aza indirger. Taşıma ve kaldırma ekipmanları kurulumları çok kolaydır. Bu şekilde ürünler elinize geçtiği gibi kullanıma başlanabilir.

Tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.