Bina iç ve dış düzenlemelerinin tamamı için her zaman en prestijli tercihlerden olan mermer ve granit, merdivenler gibi yoğun insan trafiğine ev sahipliği yapan iç ve dış mekânların tamamında hem şık hem de en uzun ömürlü malzemedir. Şık bir mimari dokunuşun yanı sıra uzun seneler boyunca problemsiz kullanım imkânı sunan granit ve mermer köprü kesme işlemlerini kusursuz şekilde yapmayı sağlayan yeni nesil makinaların yanı sıra firmamız üretim ve tasarımla ilgili her konuda sizlere en yaratıcı tasarımları, en cazip fiyatlarla sunar. granit ve mermer yüzeyler geçmişten günümüze prestijli görünümünden hiçbir şey kaybetmeksizin bugünün modern tasarımlarında bile banyo ve mutfak tasarımlarında ilk tercih olarak kullanılmakta.

Uzun ömürlü ve dayanıklılığıyla senelere meydan okuyan mermer ve granitin mutfak tezgahı, duş zemini, merdiven basamağı gibi iç ve dış mimari tasarımlarda düşük maliyetle kullanımına imkân sağlayan granit ve mermer köprü kesim makinalarıyla açılı kesimler, efektler ve üç boyutlu form kesimleri artık bir problem olmaktan çıkıyor. Değişken müşteri taleplerinin bir bölümüne değil, tamamına yanıt vermeyi sağlayan bu yeni nesil köprü kesme sistemleriyle üretimin istenen her boyut ve ölçekte, üstelik düşük maliyetle yapılması mümkün olmakta. İşletmenin üretim sürecine dair maliyetlerini en düşük seviyeye indirmesi ise daha makul fiyatlar sunarak, piyasadaki rekabet gücünü arttırır. Ayrıca firmanın daha geniş bir ürün portföyüne sahip olmasına yardımcı olan bu köprü kesim makinalarıyla katma değeri yüksek, dolayısıyla kâr marjı daha fazla ürünlerin üretimi mümkün olur.

Dikey veya yatay kesimlerden dairesel kesim işlemlerine kadar mermer ve granit üzerinde istenen formda çalışma kolaylığı sunan CNC teknolojisi destekli kesim sistemleriyse sınırsız tasarım seçeneği sunar. Üretim önündeki engelleri kaldıran bu yeni nesil kesim teknolojileriyle kullanılan CNC fonksiyonlarıyla seri üretim yapılması, üretim sürecinin kısaltılması ve maliyetinin minimize edilmesi sağlar. Ayrıca eskitme ve efekt uygulamalarıyla yüzeyde farklı dekoratif unsurların kullanılması, bu sayede işletmenin müşterilerinin farklı taleplerine yanıt vermesi ve geniş ürün portföyü sayesinde müşteri kesimini genişletmesi kolaylaşır.