Mermer Kapma Aparatları, levha ve bloklarınızı otomatik bir şekilde kaldırıp yine otomatik bir şekilde raflara yerleştirme özelliklerine sahiptir. Kaydırmadan, devirmeden yani taşınıza zarar vermeden uygun ve güvenli bir şekilde mermer levha ve bloklarınızı taşımanızı sağlar.

Mermer ve Granit doğal taşları bakımından ülkemiz dünya liderleridir. Dünya çapında da Mermer ve granit malzemeleri iç mekanlarda olduğu gibi dış mekanlarda da çok sıklıkla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü aşınması zor ve dayanıklı bir malzeme olduğu için tüm dünya tarafından kabul görmüş ve evlerimiz hatta mutfaklarımızda dahi güvenle kullanılabilen bir madendir.

Mermer & granit levha ve blokların mermer fabrikalarında, mermer depolarında ve şantiyelerdeki kullanımları güvenli ve kolay olmalıdır. Mermer Kapma, Taş Taşıma Aparatları ile açık alanların yanı sıra kamyon, konteyner gibi kapalı çalışma alanları içinde de güvenle taşınmalıdır.

Levhalarınızın kalınlıklarına göre ve kaldırılacak blokların ağırlıklarına göre çeşitlilik gösteren son derece güvenli ve kolay bir kullanımı olan Mermer Kapma Ekipmanları iş güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Kolay kurulumları ile Taş Taşıma riskinizi en aza indirger. Bu aparatlar sayesinde işçi yaralanmaları ve mermer levha veya blok hasar maliyetleri en aza indirgenmektedir. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı için tasarlanmıştır.

Mermer Kapma Ekipmanları

Mermer Kapma Aarwolf İkili Vantuz

Mermer Kapma Aparatı

Mermer Kapma Aarwolf ASL

Mermer Kapma Aparatı

Mermer Kapma Aarwolf 30AJW