Doğal bir görünüm için Bookmatch.

Mermer Zemin ve duvar kaplaması gibi malzemelerde doğal bir görünüm elde etmek için kullanılan tekniği keşfedin. Bookmatch ile mermer malzemelerinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz.

Bookmatch Nedir?

Bookmatch, mermer kesildikten sonra yarım kesikleri birbirine yakın yerleştirerek simetrik bir tasarım oluşturmaktır. Mermer kesimleri özenle seçilir, ölçülür ve birbirleriyle eşleştirilir. Daha sonra, kesilen mermer levhalar bir araya getirilir. Bookmatch tekniği, mermer malzemelerinizin doğal dokusunu ve renk tonlarını korurken aynı zamanda modern bir çizgi kazandırır. Mermer zeminler ve duvar kaplamaları için ideal bir seçimdir.

Tam da bu noktada MapaScan Project ile Bookmatch tasarımlarınızı yazılım ile yapabilirsiniz. Seçme, ölçme ve birbirleri ile eşleştirmeyi kolay ve doğru olarak yapıp köprü kesme makinaları yazılımlarına .dxf uzantısı ile gönderebilirsiniz.

Bookmatch en kolay nasıl yapılır?

Mermer atölyeleri artık bookmatch yapmak için gelişmiş yazılım araçlarına başvuruyorlar. Bu araçlar sayesinde daha hızlı, hassas ve güzel tasarımlar oluşturmak artık çok kolay. MapaScan sayesinde mermer atölyeleri artık daha hızlı ve hassas bookmatch işlemleri yapabiliyor. Bookmatch özelliği sayesinde, bir çift mermer levha yüzeyi birbirine mükemmel şekilde eşleştirilebilir. Bu işlem, doğal taşın doğal desenlerini en iyi şekilde ortaya çıkarır ve harika bir görünüm elde edilmesine olanak sağlar.

MapaScan ile aynı zamanda müşterilerin tasarımlarını kolayca içe aktarabilir ve 3D modelleme araçları kullanarak gerçekçi görselleştirmeler oluşturabilirsiniz. Bu da müşterilerinizin tasarımlarınızı daha iyi anlamasına yardımcı olur.

Mertaş Mermer Projelerinize çözümler sağlamaktadır. Yüzey uygulamaları, CNC, Kapma ve Kaldırma Aparatları lisanslı patentli dünyaca ünlü sektöründe lider markaların ürünleri ile sizlere destek olmaktayız. Tüm mermer, granit, doğaltaş ürünlerindeki projeleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Tüm Türkiyeye gönderim ve destek sağlamaktayız.